Deo Plaza - Miejsce pełne historii i piękna starego Gdańska.
scroll

Concierge

Concierge

Nocleg to tylko początek. Dzięki szerokiej ofercie usług dodatkowych chcemy sprawić, by Państwa pobyt u nas był wyjątkowy. Zapoznaj się z naszą ofertą dodatkowych usług lub zadzwoń i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Nasze usługi concierge dedykujemy wymagającym Klientom, którzy oczekują pełnego zaangażowania, dyskrecji i profesjonalnego podejścia do realizowanych zadań.

Oferujemy ekskluzywne usługi pozwalające na doświadczenie zupełnie nowej jakości życia. Zapewniamy spersonalizowany serwis dający poczucie  wyrafinowanego komfortu i wolności. Zatroszczymy się o Państwa obowiązki, a także pomożemy w wyborze atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu.

Szeroki wachlarz usług realizowany jest przez wyspecjalizowany zespół, który dba o to, by świadczony serwis był najwyższej jakości. Naszą główną ideą jest, byśmy Państwa potrzeby traktowali jak własne – angażując się w ich realizację w 100%.  Jesteśmy po to, aby mogli Państwo zaoszczędzić to, co dziś jest największym luksusem – czas.

Wyjątkowa dbałość o każdy szczegół pozwoli nam aktywnie zająć się Państwa życiem zawodowym i prywatnym.  Zamówimy kwiaty, zorganizujemy prezenty, wigilię firmową, zarezerwujemy stolik w restauracji, zwiedzanie okolicy z przewodnikiem, wycieczkę do zoo, wypożyczymy dla Państwa preferowany środek transportu, zorganizujemy transfer z lotniska, wycieczkę statkiem, zrobimy zakupy. Dzięki temu podniesiemy komfort i przyjemność pobytu w Deo Plazie. Profesjonalna obsługa, terminowość i pasja z jaką pracujemy to wartości, które dają pewność, ze Państwa sprawy są dla nas priorytetem. 

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego w celu poznania szczegółów oferty.

 

Kontakt

Concierge Manager  
tel.: +48 664 992 440
concierge@deoplaza.pl