Deo Plaza - Miejsce pełne historii i piękna starego Gdańska.
scroll

Prana Spa Premium

Wellness

Dyskretna elegancja wnętrz basenu hotelowego ucieszy nawet najbardziej wymagające oko.

Część basenu wyposażoną w przeciwprądy, dzięki którym silny strumień wody pod wysokim ciśnieniem umożliwia pływanie w miejscu i pokonywanie nieskończenie długich dystansów. To rozwiązanie bez wątpienia zadowoli wszystkie osoby dbające o kondycję fizyczną. W basenie znajdują się również:

- Siedzisko łukowe z masażami wodnymi i powietrznymi

- Leżanka powietrzna o szerokości 3 m

- Stanowiska masaży wodnych

- 2 dysze natryskowe

- Komfortowe schody zejściowe

Ponadto, obecność jacuzzi, brodzika dla dzieci oraz szerokiej oferty saun sprawia, że Strefa Wellness staje się idealnym miejscem rodzinnego wypoczynku.

Masaże i Zabiegi SPA

Pozbądź się bólu, napięć i stresu, popraw odporność i kondycję swojego organizmu.

Masaże orientalne to jedna z najskuteczniejszych terapii leczniczych na świecie, która poza uczuciem odprężenia pomaga pozbyć się uciążliwych dolegliwości zdrowotnych, napięć i stresu. Terapeuci Prana Spa Premium to najwyższej klasy specjaliści, pracujący z zaangażowaniem i pasją.

Wyjątkowa przestrzeń Prana Spa Premium sprawia, że jesteśmy w stanie w pełni się zrelaksować i zapomnieć na moment o otaczającej nas rzeczywistości.

Prana Spa Premium proponuje szeroką gamę tradycyjnych masaży: tajskich, balisjkich i ajurwedyjskich. Na wszystkich gości czeka również bogata oferta zabiegów SPA. Zabiegi na twarz i ciało połaczą ze sobą pielęgnację z przyjemnością, natomiast zabiegi na dłonie i stopy, pobudzając pracę niektórych narządów, pozytywnie wpłyną na naszą kondycję fizyczną. 

Kontakt

Więcej szczegółów dot. oferty znajdą Państwo na stronie internetowej:     www.pranaspapremium.pl  

salon@pranaspapremium.pl

+48 507 350 450